MVDr. Jiří Svobodný

Adresa provozovny:
STAROVIČKY 298 (okres Břeclav)
693 01
(+420) 737 109 876
j.svobodny@seznam.cz
Objednávky

Masáže můžete, Vážení a milí klienti, objednávat telefonem, mailem nebo SMSkou.

Pokud telefon hned nezvedám, tímto se Vám omlouvám, ale s největší pravděpodobností právě masíruji.

Zanecháte-li krátký vzkaz nebo zprávu, určitě se Vám ozvu hned, jakmile to bude možné.

Děkuji za pochopení a těším se na Vaši návštěvu.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž se zábalem je skutečně luxusní procedurou. Patří opravdu k výjimečným terapiím, neboť tonizuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku.

Čokoláda obsahuje mnohé prvky nezbytné pro lidský organizmus, například draslík, vápník, fosfor, hořčík  a také některé vitamíny, aminokyseliny, minerály, koenzymy a antioxidanty. Díky čokoládové masáži pokožka tyto látky vstřebává. Čokoládová masáž navíc pomáhá k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti a štěstí, zejména endorfinu a serotoninu. Alkaloid theobromin působí na centrální nervový systém podobně jako kofein, jen slaběji. 

A jak vlastně celá masáž probíhá? Nejdříve se aplikuje jemný ovocný peeling. Ten odstraní odumřelé buňky pokožky a dokonale ji tak připraví pro optimální vstřebávání všech látek obsažených v čokoládě. Poté se provede krátká a jemná masáž čokoládovým olejem, následně se na tělo nanese teplá čokoláda a opět se provede masáž.

Celá procedura je završena harmonizujícím a stimulačním zábalem. Budete si užívat naprosto jedinečného relaxu při vůni čokolády, která Vás bude provázet celý den.

Vážené dámy, nechte se hýčkat a rozmazlovat, protože po čokoládové masáži nepřiberete ani gram, a přesto budete mít pocit, že jste snědly celou tabulku té nejlepší čokolády!