MVDr. Jiří Svobodný

Adresa provozovny:
STAROVIČKY 298 (okres Břeclav)
693 01
(+420) 737 109 876
j.svobodny@seznam.cz
Objednávky

Masáže můžete, Vážení a milí klienti, objednávat telefonem, mailem nebo SMSkou.

Pokud telefon hned nezvedám, tímto se Vám omlouvám, ale s největší pravděpodobností právě masíruji.

Zanecháte-li krátký vzkaz nebo zprávu, určitě se Vám ozvu hned, jakmile to bude možné.

Děkuji za pochopení a těším se na Vaši návštěvu.

Aromaterapeutická masáž

Tato masáž, zkráceně nazývána též aromamasáž je dokonalým rituálem zdraví       a krásy.

Organismus je uveden do stavu hluboké relaxace a dostává příležitost k nové regeneraci a harmonizaci duševních i fyzických pochodů v těle.

Aromamasáž nás dokáže zbavit únavy, stresu a napětí, předcházet některým onemocněním a jiná zase pomáhá léčit. V současné době, kdy téměř 95 % onemocnění má psychosomatický původ, je třeba tento druh masáže považovat za vynikající a velmi významný nástroj pro udržení zdraví a dobré kondice.

Aromaterapeutická masáž pracuje nejen s kůží         a svalovou soustavou, ale má zásadní účinky             na lymfatický, oběhový a také nervový systém a přispívá k odvodu toxických látek           z organismu. Éterické oleje mají schopnost snadno pronikat kůží do těla.

Nezastupitelnou roli v konečném blahodárném efektu aromamasáže má také vdechování éterických olejů rozptýlených v molekulách vzduchu v prostorách masérny. Přes plicní alveoly postupují dále do krevního oběhu a posléze tak do celého organismu. Vůně olejů nemalou měrou ovlivňují psychické, resp. psychosomatické rozpoložení masírovaného člověka.

Účinek éterických olejů trvá ještě několik hodin po aplikaci a jako ryze přírodní látky jsou pak přirozenou cestou z organismu vyloučeny.