MVDr. Jiří Svobodný

Adresa provozovny:
STAROVIČKY 298 (okres Břeclav)
693 01
(+420) 737 109 876
j.svobodny@seznam.cz
Objednávky

Masáže můžete, Vážení a milí klienti, objednávat telefonem, mailem nebo SMSkou.

Pokud telefon hned nezvedám, tímto se Vám omlouvám, ale s největší pravděpodobností právě masíruji.

Zanecháte-li krátký vzkaz nebo zprávu, určitě se Vám ozvu hned, jakmile to bude možné.

Děkuji za pochopení a těším se na Vaši návštěvu.

Reflexologie

Reflexologie, původně známá jako zónová terapie,    je diagnosticko-léčebná metoda, využívající působení tlaku a masáže reflexních plošek na chodidlech         a rukou.

Reflexologie se od samotného počátku vyvíjela         na základě vědeckého poznání. Jedním z největších specialistů na reflexologii byl Dr. William Fitzgerald. Rozdělil lidské tělo na deset stejných podélných energetických zón.

Dojde-li k zablokování energie, ovlivní to odpovídající část těla. Energetické bloky v lidském těle se zobrazí na rukou a chodidlech   v příslušných zónách. Použitím speciálních technik tlaku (masáže) je pak odhalujeme bolestivostí dané plošky nebo přítomností „zrnitých oblastí“, často zmiňovaných jako krystalický odpad.

Úkolem a cílem reflexologie je uvolnit energetické bloky, odstranit krystalickou strukturu a bolestivost ošetřované části těla.

Reflexologie je kromě léčení nemocí rovněž nesmírně účinnou terapií              v případech stresu, napětí a únavy. Lze ji také velmi dobře využít, podobně jako akupunkturu, k předcházení onemocnění.