MVDr. Jiří Svobodný

Adresa provozovny:
STAROVIČKY 298 (okres Břeclav)
693 01
(+420) 737 109 876
j.svobodny@seznam.cz
Objednávky

Masáže můžete, Vážení a milí klienti, objednávat telefonem, mailem nebo SMSkou.

Pokud telefon hned nezvedám, tímto se Vám omlouvám, ale s největší pravděpodobností právě masíruji.

Zanecháte-li krátký vzkaz nebo zprávu, určitě se Vám ozvu hned, jakmile to bude možné.

Děkuji za pochopení a těším se na Vaši návštěvu.

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda je šetrná manuální terapie, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem. Při aplikaci této metody dochází k uvolnění blokád a bolesti              v problematických partiích – převážně okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků           a ramen.

Pomocí této jemné manuální metody lze bezpečně     a na milimetr přesně vrátit do správné polohy vychýlené obratle nebo klouby, které bývají velmi častou příčinou nemalé bolesti klienta. Tím, že se kloub nebo obratel vrátí do původní polohy, se klient této bolesti velmi rychle zbaví. Tato technika velmi úspěšně vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin a tím účinně napravuje celkovou statiku těla.

Breussova masáž je pro vzájemnou souvislost přiřazena k Dornově metodě, ale dá se samozřejmě aplikovat i samostatně. Je to jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit případnou tenzi a napětí svalů v této oblasti. Vyvinul ji rakouský přírodní léčitel Rudolf Breuss (1899-1990). Současně je to i velmi příjemná energetická a relaxační masáž, při které se používá výhradně třezalkový olej. Při této masáži se olej postupně dostává až k páteři a ploténky tak mohou optimálně regenerovat   a znovu se nabít energií.     V průběhu masáže přikládáme klientovi na páteř hedvábný papír, který slouží jako kondenzátor nečistot.

Celá procedura je ukončena aplikací léčivého magnetismu dle Dr. Mesmera.