MVDr. Jiří Svobodný

Adresa provozovny:
STAROVIČKY 298 (okres Břeclav)
693 01
(+420) 737 109 876
j.svobodny@seznam.cz
Objednávky

Masáže můžete, Vážení a milí klienti, objednávat telefonem, mailem nebo SMSkou.

Pokud telefon hned nezvedám, tímto se Vám omlouvám, ale s největší pravděpodobností právě masíruji.

Zanecháte-li krátký vzkaz nebo zprávu, určitě se Vám ozvu hned, jakmile to bude možné.

Děkuji za pochopení a těším se na Vaši návštěvu.

Anticelulitidní masáž

Celulitida neboli lipohypertrofie, lidově nazývaná též „pomerančová kůže“, se vyznačuje drobnými shluky tukových buněk v podkoží, které vytváří nevzhledné dolíčky na pokožce.

Nejčastěji se nachází v oblasti hýždí, stehen, boků a břicha. Ukládání tuku do podkoží způsobuje z velké části ženský pohlavní hormon estrogen. Vzniku pomerančové kůže navíc napomáhá sedavý způsob života, špatná strava, stres a další faktory spojené s moderní dobou.
 
Cílem anticelulitidní masáže je zbavit podkoží shluků tukových buněk – pomerančové kůže - pomocí speciálních hmatů, tahů a tlakem.
 
K tomu, aby ve finální fázi mohly rozpuštěné tuky     z těla odcházet, je nutné splnit dvě podmínky. Především je to bezchybná funkce lymfatického sytému, přes který tuky z těla odcházejí. Druhou nezbytnou podmínkou je nutnost prohřát tukovou vrstvu tak, aby tuk byl schopen se rozpouštět a přecházet do lymfy a následně prostřednictvím cévního a vylučovacího systému z těla ven.
 
Po anticelulitidní masáži se doporučuje vypít 2 – 3 litry vody nebo neslazených tekutin denně pro snadnější a rychlejší odplavování zplodin metabolismu podkožních buněk.Účinek závisí na stavu podkoží a Vašeho požadavku na výsledek. Podle toho se doporučují 4 – 10 terapií v týdenních intervalech, potom udržovací masáže cca 1 x měsíčně.